PRIVATUMO POLITIKA

 Ši privatumo politika nustato, kaip ir kodėl www.siurblysrobotas.lt svetainėje surinkta Jūsų informacija tvarkoma ir saugoma.

KODĖL MES RENKAME INFORMACIJĄ APIE JUS?

Jūs perkate naudodamiesi Internetine parduotuve, mes prašome Jūsų pateikti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, adresą ir telefono numerį kaip privalomus. Pateikdami šiuos duomenis Jūs duodate Mums leidimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis prekių pirkimo pardavimo, sutarčių sudarymo ir vykdymo tikslais.

Jūsų pateikti duomenys saugomi pagal LR įstatymus nuo jų pateikimo. Suėjus šiam terminui, Mes sunaikinsime Jūsų pateiktą informaciją.

Saugumas

Siūlome labai aukšto lygio apsaugą, kad apsaugotume Jus nuo Jūsų asmens duomenų ir mokėjimo informacijos praradimo, piktnaudžiavimo jais ir neįgaliotų asmenų naudojimosi. Duomenų apdorojimas ir siuntimas iš Jūsų tinklo naršyklės į mūsų serverį apsaugotas 128 bit Secure Sockets Layer (SSL).

 

Slapukai

Slapukai yra maži tekstiniai failai, siunčiami iš tinklalapio serverio https://siurblysrobotas.lt į jūsų naršyklę, kai lankotės tinklalapyje. Priklausomai nuo jūsų naršyklės nuostatų, jie yra išsaugomi arba atmetami.

Išsaugoti slapukai leidžia serveriams identifikuoti jūsų kompiuterį. Tai reiškia, kad pakartotinai grįžę į tinklalapį  galite išvengti pakartotinio tų pačių duomenų įvedimo.

Mes naudojame slapukus, kad jie mums padėtų kurti tinklalapį ir supaprastintų vartotojų naršymą po tinklalapį.

Slapukai padeda mums suprasti vartotojo pasirinkimus.
Informuojame, kad rekomenduojama slapukus įrašyti siekiant patogesnio naudojimosi ir visiško svetainės funkcionalumo. Nepaisant to, jeigu norite, slapukus galite išjungti savo naršyklės parinktyse.

TREČIŲJŲ ASMENŲ PASLAUGOS

 

Tam, kad galėtume tinkamai vykdyti savo pareigas, susijusias su prekių pardavimu, bei socialiai su Jumis bendrauti, pasitelkiame trečiuosius asmenis (prekių pristatymo, mokėjimų įmones bei socialinius tinklus). Informacijos tretiesiems asmenims yra pateikiama tik tiek, kiek būtina jų teikiamų paslaugų atlikimui.

 

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS

 

Jūsų pateikta informacija yra laikoma konfidencialiai, tačiau, tuo atveju, jeigu Mus įpareigoja įstatymas arba Jūs pažeidžiate Mūsų naudojimosi ir pirkimo Internetinėje parduotuvėje sąlygas, pasiliekame teisę atskleisti Jūsų duomenis.

 

 

KONTAKTAI

 

Norėdami gauti informaciją apie duomenis, kuriuos esame surinkę apie Jus, prašome su Mumis susisiekti toliau nurodytu el. pašto adresu. Vieną kartą per metus šią informaciją Jums pateiksime nemokamai.

Jeigu pageidaujate, kad informacija apie Jus būtų pataisyta at ištrinta, prašome susisiekti su Mumis toliau nurodytu el. pašto adresu.

https://siurblysrobotas.lt/

info@siurblysrobotas.lt

+370-694-49911